Usługi techniczne

Dotacje unijne

Rada Federacji SNT NOT „ZM” w Legnicy współpracuje z firmą Profesjonalne Doradztwo Biznesowe Katarzyna Markowska. Jest to współpraca zorientowana na Klienta,  dążąca do budowania długotrwałych relacji poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

W ofercie, obok usług w zakresie Corporate Finance, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz wycen znajdują się również usługi dotyczące pozyskiwania funduszy unijnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Profesjonalne Doradztwo Biznesowe rozszerzyło swoją działalność o usługi księgowo-podatkowe wraz z obsługą kadr.

PDB swoją ofertę kieruje zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak również spółek osobowych i handlowych. W firmie na wsparcie liczyć mogą także osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą i stawiające pierwsze kroki na rynku. Gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług jest wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zespołu.

 

 

Nasi Partnerzy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Fundusz Dla Organizacji Pozarządowych EEA Grants Norwey Grants Legniscki Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Fundacja Fundusz Współpracy Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Regioplan Związek Pracodawców Polska Miedź Energetyka Grupa KGHM ELSUR Fundacja KGHM Polska Miedź Odlewnia Żeliwa Zawiercie ARLEG S.A. Agencja Rozwoju Regionalnego
Towarzystwo Konsultantów Polskich Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Rolnictwa Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Legnicy Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Stowarzyszenie Geodetów Polskich Stowarzyszenie Elektryków Polskich Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznych Stowerzyszanie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Regionalny Klub Techniki i Racjonalizacji Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich